Vytvorte si ľahko vlastného mobilného sprievodcu!

Registrácia zadarmo!

Vytvorte zadarmo!

Vyskúšajte zadarmo!

Cenovo dostupný!

Prečítajte si nižšie, ako jednoducho vytvoríte svojho sprievodcu.

Náš systém sa volá Effortix a okrem desiatok miest v Českej republike, ktoré ho používajú ako mobilného sprievodcu, je používaný aj zákazníkmi v zahraničí. Ale nebojte sa - dohovoríte sa s ním!

 Chcem začať tvoriť!

2. Pridajte body záujmu a služby

Pod hlavičkou Cestovanie nájdete všetky funkcie, ktoré potrebujete k vytvoreniu svojho sprievodcu - pomocou pár kliknutí tak môžete vytvoriť aplikáciu nabitú informáciami o vašom meste.

Pridajte svoj prvý bod záujmu, napríklad miestny kostol z 13. storočia. Napíšte o ňom, nahrajte obrázky, pridajte otváracie hodiny, ceny vstupného a polohu na mape - je len na vás, koľko informácii svojim používateľom prezradíte. Môžete pridať zaujímavosti alebo neskôr môžete nahrať aj audio súbor.

Všetky dáta môžete kedykoľvek zmeniť a jednoducho aktualizovať.

Rovnakým spôsobom môžete pridať miestne reštaurácie, hotely a ďalšie služby.

3. Pridajte mapu a výlety

Správny sprievodca by mal naozaj dokázať previesť turistu mestom. Stačí do aplikácie pridať mapu a systém sa o všetko postará a všetky body záujmu, služby a iné položky s nastavenou polohou do nej vloží.

Dajte svojim návštevníkom tiež tipy na výlety po okolí a osvedčené trasy, určite ocenia, že im ušetríte čas s plánovaním!

4. Využite všetky možnosti!

Váš mobilný sprievodca bude obsahovať nielen dôležité informácie, ale zvládne toho omnoho viac! Poskytnite svojim používateľom ten správny servis vďaka všetkým funkciám mobilného sprievodcu.

 • Body záujmu
 • Služby
 • Slávne osobnosti
 • Novinky
 • Audio nahrávky
 • Spätná väzba
 • Kupóny
 • Cenníky
 • Odkazy a weby
 • Informácie o meste
 • QR čítačka
 • Rozšírená realita

5. Otestuje aplikáciu na svojom telefóne

Aby ste si boli celkom istí, že všetko funguje podľa vašich predstáv, máte možnosť vyskúšať svoju aplikáciu kedykoľvek a zadarmo. Je to jednoduché, kliknite na záložku Vyskúšať a postupujte podľa pokynov. Dostanete tak jedinečnú možnosť otestovať celú aplikáciu pred tým, než ju uvidia vaši používatelia!

Už viete ako na to, vytvorte si svojho mobilného sprievodcu!

 

Začať tvoriť

Chcete si obstarať mobilného sprievodcu pre svoje mesto?

 

Kontaktujte nás a získajte najvýhodnejšiu ponuku pre slovenské mestá.

Najčastejšie otázky ohľadom mobilného sprievodcu

Koľko mobilný sprievodca stojí?

Mobilného sprievodcu si môžete vytvoriť a vyskúšať úplne zdarma. V okamihu, kedy s ním budete spokojní a budete ho chcieť prístupniť verejnosti, je nutné ho uhradiť. Mobilného sprievodcu je možné získať jednorázovo, čo je vhodné hlavne pri kúpe sprievodcu z dotácie, alebo formou ročného poplatku za prevádzku sprievodcu. Prosím kontaktujte nás a radi vám vysvetlíme všetky podrobnosti.

Ak máte záujem o mobilného sprievodcu veľmi malého rozsahu alebo o sprievodcov pre neziskovú organizáciu, prosím kontaktujte nás pre zvýhodnené podmienky.

Co vše je v ceně?

V cene je zahrnuté prevádzkovanie mobilného sprievodcu, doručovanie aktualizácií, prístup do administrácie, neobmedzený rozsah, neobmedzené využitie všetkých funkcií, neobmedzený počet aktualizácií a stiahnutí, sprístupnenie všetkých nových funkcií a všetky služby súvisiace so zaistením prevádzky na uvedené obdobie.

V prípade, že pre vás obsah mobilného sprievodcu spracujeme my, bude k cene pripočítaná jednorázová platba za spracovanie dát, ktorá sa líši podľa rozsahu sprievodcu. Kontaktujte nás a radi s vami túto možnosť dohodneme.

Prečo mobilného sprievodcu od nás?

Na českom trhu pôsobíme v oblasti mobilných sprievodcov najdlhšie a to už mnoho rokov. Tejto oblasti rozumieme, venujeme sa jej a neustále sa zlepšujeme. Spoľahnite sa na nás. Váš mobilný sprievodca pre nás nebude ojedinelým projektom! Vieme, ako na to. Našich sprievodcov si stiahlo už viac ako milión užívateľov.

Realizovali sme už desiatky mobilných sprievodcov a niekoľko stoviek mobilných aplikácií pre klientov z celého sveta. S nami máte istotu, že získate hodnotný produkt s výbornou udržateľnosťou, ktorý bude vždy aktuálny. Vďaka veľkému počtu realizovaných aplikácií vám môžeme ponúknuť tiež príjemnú cenu bez nutnosti kompromisov.

Pozrite sa na úvodnú stránku na hlavné výhody mobilného sprievodcu a čo o nás hovoria spokojní zákazníci.

Mate viac otázok?

Navštívte stránku Informácie, kde sa dočítate odpovede na všetky často kladené otázky.