Informácie o mobilnom sprievodcovi

Na tejto stránke nájdete odpovede na najčastejšie otázky ohľadom mobilného sprievodcu.
Máte nejaké ďalšie? Neváhajte nás kontaktovať.

Aké sú výhody mobilného sprievodcu?

Mobilný sprievodca nie je len aplikácia, ktorú by turisti využívali v momente, keď sa nachádzajú v meste. Je to komplexný nástroj, ako zviditeľniť mesto, upútať pozornosť médií, priviesť turistov, poskytnúť im skvelý a pohodlný servis a pracovať s nimi. Mobilným sprievodcom sa venujeme už niekoľko rokov a radi vám pomôžeme využiť ich potenciál:

 » ekologické riešenie
 » úspora za tlačené materiály
 » nepokrčí sa
 » vždy poruke a stále aktuálny
 » interaktívny a naozaj naviguje (GPS)
 » zvýšenie využívania služieb
 » dostupný aj pri zatvorenom infocentre
 » spätná väzba, možnosť pracovať s turistami
 » ľahko sa udržiava a rozširuje
 » bez veľkých investícií, vyskúšanie zdarma
 » zviditeľní mesto, zaujímavosť pre médiá
 » nielen ukáže mesto, ale turistov privedie a udrží

Koľko mobilný sprievodca stojí?

Mobilného sprievodcu si môžete vytvoriť a vyskúšať úplne zdarma. V okamihu, kedy s ním budete spokojní a budete ho chcieť prístupniť verejnosti, je nutné ho uhradiť. Mobilného sprievodcu je možné získať jednorázovo, čo je vhodné hlavne pri kúpe sprievodcu z dotácie, alebo formou ročného poplatku za prevádzku sprievodcu. Prosím kontaktujte nás a radi vám vysvetlíme všetky podrobnosti.

Ak máte záujem o mobilného sprievodcu veľmi malého rozsahu alebo o sprievodcov pre neziskovú organizáciu, prosím kontaktujte nás pre zvýhodnené podmienky.

V cene je zahrnuté prevádzkovanie mobilného sprievodcu, doručovanie aktualizácií, prístup do administrácie, neobmedzený rozsah, neobmedzené využitie všetkých funkcií, neobmedzený počet aktualizácií a stiahnutí, sprístupnenie všetkých nových funkcií a všetky služby súvisiace so zaistením prevádzky na uvedené obdobie.

V prípade, že pre vás obsah mobilného sprievodcu spracujeme my, bude k cene pripočítaná jednorázová platba za spracovanie dát, ktorá sa líši podľa rozsahu sprievodcu. Kontaktujte nás a radi s vami túto možnosť dohodneme.

Ako sprievodca vyzerá a aké má funkcie?

Navštívte hlavnú stránku o mobilnom sprievodcovi, kde nájdete zoznam všetkých funkcií a obrázky priamo z aplikácie, prípadne nás kontaktujte pre viac informácií.

Radi vám dáme prístup do systému, aby ste si mohli jednotlivé funkcie a vzhľad sprievodcu zadarmo vyskúšať na svojom telefóne alebo tablete. S nami nemusíte kupovať mačku vo vreci.

Čo potrebujem na získanie mobilného sprievodcu?

Nepotrebujete doslova nič - žiadne špeciálne zariadenie ani vybavenie. Stačí nás kontaktovať a so všetkým vám radi pomôžeme. Prostredníctvom našej administrácie si vytvoríte kompletného sprievodcu, môžete si ho úplne zadarmo vyskúšať a ak s ním budete spokojní, pomôžeme vám ho zverejniť pre užívateľov - turistov, návštevníkov i občanov mesta.

Radi vám tiež poradíme, ako mobilného sprievodcu umiestniť na webové stránky, ako využiť QR kódy a ako ho propagovať.

Ako si môžem mobilného sprievodcu zadovážiť?

Je to veľmi jednoduché. Stačí nás kontaktovať a my vám sprístupníme našu administráciu, cez ktorú si môžete mobilného sprievodcu úplne zdarma vytvoriť aj vyskúšať. Radi vám tiež pomôžeme so spracovaním obsahu a s prípravou mobilného sprievodcu.

Môžem si vytvoriť viacero sprievodcov?

Samozrejme. V administrácii si môžete vytvoriť viac mobilných sprievodcov a zdarma si ich môžete vyskúšať. Zverejnenie každej aplikácie je ale spojené s jej spracovanám a publikovaním a preto je platba účtovaná za každú aplikáciu.

Je mobilný sprievodca vhodný len pre mestá?

Mobilného sprievodcu je možné využiť pre mestá a obce, kraje, regióny a využívajú ho tiež miestne akčné skupiny, turistické celky, súkromné spoločnosti i neziskové organizácie.

Je mobilný sprievodca vždy aktuálny?

Na rozdiel od tlačených materiálov sa dá obsah mobilného sprievodcu ľahko a okamžite upravovať. Nestane sa tak, že bude obsahovať nesprávne telefónne čísla, emaily alebo otváracie doby. Rovnako jednoducho je možné upravovať celý obsah mobilného sprievodcu, pridávať pamiatky, nové výlety, ubytovanie, stravovanie atď. alebo môžete mobilného sprievodcu rozšíriť napríklad o celú novú jazykovú verziu. Je to len na vás!

Vyžaduje mobilný sprievodca pripojenie k internetu?

Pro stiahnutie a inštaláciu mobilného sprievodcu alebo pre aktualizácii obsahu či niektorej funkcie môže byť pripojenie k internetu potrebné. Tieto operácie je možné uskutočniť jednorázovo cez WIFI a tak užívateľ nemusí nikdy platiť za dátové prenosy a za mobilný internet.

K bežnému používaniu pripojenie k internetu nie je potrebné. Mobilný sprievodca je tak vhodný aj do miest, kde je slabší alebo žiadny signál a s výhodou ho môžu používať aj zahraniční turisti, ktorí sa nachádzajú v roamingu.

Ako sa turisti k mobilnému sprievodcovi dostanú?

Ciest, ktorými sa môžu užívatelia k mobilnému sprievodcovi dostať je mnoho. Vášho mobilného sprievodcu umiestnime priamo do Google Play a Apple App Store, čo sú najdôveryhodnejšie zdroje mobilných aplikácií. Turisti si ho potom môžu stiahnuť kdekoľvek, či už v meste alebo v pohodlí domova a následne sa pre návštevu mesta rozhodnúť.

Na mobilného sprievodcu umiestneného v zmienených katalógoch je potom možné odkazovať pomocou webových stránok mesta, QR kódu, Facebooku, v infocentre prostredníctvom letákov a ďalšími cestami.

Radi vám s propagáciou poradíme. Našich mobilných sprievodcov si stiahlo už vyše milión užívateľov!

Ako pomôže mobilný sprievodca pri zatvorenom infocentre?

Záujemci a turisti si môžu mobilného sprievodcu stiahnuť prakticky kdekoľvek prostredníctvom mobilného internetu. Ak dorazia k zatvorenému informačnému centru, ľahko sa dozvedia o existencii sprievodcu a pomocou QR kódu alebo priameho zadania adresy či vyhľadávania v katalógu si ho môžu stiahnuť počas niekoľkých sekúnd.

K dispozícii priamo na informačnom centre môže tiež byť WIFI, ktorá im stiahnutie mobilného sprievodcu v okolí uľahčí a turisti tak nemusia platiť ani za dátové prenosy svojmu operátorovi.

Mobilný sprievodca je dostupný kedykoľvek a kdekoľvek a naviac je vždy aktuálny, pretože máte možnosť spravovať jeho obsah cez našu administráciu počas niekoľkých minút.

Prečo mobilného sprievodcu od nás?

Na českom trhu pôsobíme v oblasti mobilných sprievodcov najdlhšie a to už mnoho rokov. Tejto oblasti rozumieme, venujeme sa jej a neustále sa zlepšujeme. Spoľahnite sa na nás. Váš mobilný sprievodca pre nás nebude ojedinelým projektom! Vieme, ako na to. Našich sprievodcov si stiahlo už viac ako milión užívateľov.

Realizovali sme už desiatky mobilných sprievodcov a niekoľko stoviek mobilných aplikácií pre klientov z celého sveta. S nami máte istotu, že získate hodnotný produkt s výbornou udržateľnosťou, ktorý bude vždy aktuálny. Vďaka veľkému počtu realizovaných aplikácií vám môžeme ponúknuť tiež príjemnú cenu bez nutnosti kompromisov.

Pozrite sa na úvodnú stránku na hlavné výhody mobilného sprievodcu a čo o nás hovoria spokojní zákazníci.